Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Fustance
Fustance Fustance Fustance

Fustance

350 МКД

Големина: 36

Град: Струмица

Материјали: ....

Ознаки: ...

Состојба: многу добра

Додадено: 29.6.2021

Прегледи: 105

1

Preubavo letno fustance, so cveten print. Odgovara na poveke kombinacii. Ima blaga ruska kragnja sto se vrzuva vo masnja. Broj e s, no odgovara i na malo m

novamoda

143
0

Членот го следат

43

Членот ги следи

16