Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Облека Фустани Нов фустан Mango
Нов фустан Mango
Нов фустан Mango Нов фустан Mango

Нов фустан Mango

500 МКД

Големина: S

Бренд: mango

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: fustan

Состојба: ново без етикета

Додадено: 6.7.2021

Прегледи: 160

5

Нов памучен фустан од Mango, само е испран не е воопшто носен

esa1995

12
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

0