Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Облека Панталони Широки Novi pantoloni so etiketa 🏷💰
Novi pantoloni so etiketa  🏷💰
Novi pantoloni so etiketa  🏷💰 Novi pantoloni so etiketa  🏷💰 Novi pantoloni so etiketa  🏷💰 Novi pantoloni so etiketa  🏷💰 Novi pantoloni so etiketa  🏷💰

Novi pantoloni so etiketa 🏷💰

400 МКД

Големина: 38

Бренд: koton

Град: Скопје

Материјали: xxx

Ознаки: novo koton pantoloni etiketa

Состојба: ново со етикета

Боја: бело светло плаво

Додадено: 8.7.2021

Прегледи: 75

3

Novi pantoloni so etiketa od Koton. Ne se nitu probani. Celosno novi se, nezna svetlo sina boja so bela, letni i mnogu lesno materijalce za nosenje. Goleminata e 38 po etiketa, moze do 44 da sobere poradi toa sto imaat mnogu likra.

ennichka

156
1

Членот го следат

94

Членот ги следи

2