Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Novo fustance
Novo fustance Novo fustance Novo fustance

Novo fustance

599 МКД

Големина: S

Бренд: turcija

Град: Скопје

Материјали: 90%poliester 10%elastin

Ознаки: novo

Состојба: ново без етикета

Боја: лила

Додадено: 14.7.2021

Прегледи: 62

0

Novo fustance, nikogas ne e noseno. Preubav materijal, vnatresen del gore so silikon za da ne lizga.

LoveFashion112

3
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

4