Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Тиролка
Тиролка Тиролка Тиролка Тиролка Тиролка

Тиролка

900 МКД

Големина: 44

Град: Скопје

Материјали: памук еластин

Ознаки: ново тиролка памук еластин маслинесто зелена 44

3
0

Тиролка со строг, класичен и скромен крој. Должината и е нешто над колена, многу е пријатна за носење - памук и еластин и е материјалот, а интересна му е и изработката, доаѓа како ситно ситно карирано во црна и маслинесто зелена боја, од кои повеќе преовладува маслинесто зелената. Можете да ја носите буквално во секоја сезона, во зима искомбинирајте ја со некоја ролка или кошула одоздола, со сако, додадете ланче, брош, каиш, марама...поднесува многу варијанти дека е многу едноставна. Големина - 44.

Додадено: 25.5.2013 Прегледи: 996

MarijaMaja

8
0

Членот го следат

64

Членот ги следи

15