Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Мини FUSTAN, Фустан нов-циклама
FUSTAN, Фустан нов-циклама
FUSTAN, Фустан нов-циклама FUSTAN, Фустан нов-циклама

FUSTAN, Фустан нов-циклама

700 МКД

Големина: 40

Град: Скопје

Материјали: свила памук

Ознаки: fustan 40 nov ciklama

27
2

Фустанот е нов, но кога дојде време да се носи сега ми е голем, а тежок е за корекција поради карнерите. Циклама моја, број 38/40.

Додадено: 14.6.2013 Прегледи: 2376

Pohacontas

36
0

Членот го следат

293

Членот ги следи

27