Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Блузи bluza so kosulce
bluza so kosulce
bluza so kosulce bluza so kosulce

bluza so kosulce

300 МКД

Големина: M

Град: Гостивар

Материјали: lika i saten

Ознаки: so tigarski sari

2
0

spoeni se a bluzata e likra se prilagoduva mnogu ubavo stoi tirestiot del e saten se vrzuva masnata pozadi so kopcence...

Додадено: 6.8.2013 Прегледи: 264

MaraNeziri

15
0

Членот го следат

17

Членот ги следи

10