Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Vencanica
Vencanica Vencanica Vencanica

Vencanica

6000 МКД

Големина: 36

Град: Битола

Материјали: tafeta tantela itn cipka

Ознаки: bela

0
0

Prodavam ili iznajmuvam vencanica nosena e samo ednash, donesena e od Amerika, vencanicata e ednodelna so opaska megutoa opaskata mozi da se zakopca i ide kako normalen fustan

Додадено: 8.8.2013 Прегледи: 997

ivana5

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0