Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
dukserce
dukserce

dukserce

400 МКД

Големина: M

Град: Скопје

Материјали: likra

Ознаки: sivo

0
0

nov ne nosen kupen dosta skapo materijalot e grom

Додадено: 30.8.2013 Прегледи: 228

aleks86

13
1

Членот го следат

77

Членот ги следи

294