Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
POPUSTT CHANNEL
POPUSTT CHANNEL POPUSTT CHANNEL POPUSTT CHANNEL

POPUSTT CHANNEL

ПРОДАДЕНО

Бренд: chanel

Град: Скопје

Материјали: eko koza

Ознаки: chanel

20
2

chenel kozna od 3990 na popust za 2990 ima i dolga racka popust --------- 1990

Додадено: 6.3.2014 Прегледи: 1443

roxrox

22
9

Членот го следат

469

Членот ги следи

0