Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
NAMALENA Nova tasna
NAMALENA Nova tasna NAMALENA Nova tasna NAMALENA Nova tasna

NAMALENA Nova tasna

550 МКД

Град: Делчево

Ознаки: nova

15
0

Tasnata e kupena od Italija , kafena , vnatre ima poveke pregrdi , ne e nosena i ima podolega racka

Додадено: 21.7.2014 Прегледи: 819

Anetoo1

11
0

Членот го следат

25

Членот ги следи

2