Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Canti
Canti

Canti

400 МКД

Град: Македонска Каменица

Материјали: eko koza

Ознаки: crna so zlatmo

5
0

dobro socuvana tasna,moze da se nosi preku ramo i kako plik.

Додадено: 26.9.2014 Прегледи: 452

AnetaStojcevska

48
0

Членот го следат

49

Членот ги следи

12