Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
tasna NAM 350
tasna NAM 350 tasna NAM 350 tasna NAM 350

tasna NAM 350

190 МКД

Град: Прилеп

Материјали: prevrtena koza

Ознаки: kafeavo

3
0

tasna golemka oker boja so temno kafeavo mnogu e malku nosena i kvalitetna nema nikakvo ostetuvanje na slikite ubavo se gleda

Додадено: 9.11.2014 Прегледи: 442

alekssandra

46
0

Членот го следат

75

Членот ги следи

12