Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Чанта Мала прекрасна чанта
Мала прекрасна чанта
Мала прекрасна чанта Мала прекрасна чанта Мала прекрасна чанта

Мала прекрасна чанта

ПРОДАДЕНО

Град: Скопје

Ознаки: evtino canta torba novo торба

2
0

мала чанта, со кафена, бела и тегет боја. многу модерна ЦЕНА: 300

Додадено: 4.2.2015 Прегледи: 326

ivonapix

24
0

Членот го следат

32

Членот ги следи

23