Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Чанта nova tashna,namalena400:)
nova tashna,namalena400:)
nova tashna,namalena400:)

nova tashna,namalena400:)

500 МКД

Град: Скопје

Материјали: skaj

Ознаки: kafeno novo moderno

11
0

Moderna, skajna svetlo so kafeno.. kupena od merak, a voopsto ne nosena..: )

Додадено: 5.2.2015 Прегледи: 606

leon4e

17
0

Членот го следат

6

Членот ги следи

25