Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Чантички
Чантички Чантички Чантички Чантички

Чантички

350 МКД

Град: Скопје

Материјали: еко кожа плетен детал

Ознаки: canta

2
0

Рачно изработена ташна од скај и хеклан детал.

Додадено: 12.5.2015 Прегледи: 499

PhoenixJewerly

22
0

Членот го следат

65

Членот ги следи

13