Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
letna bela tasna
letna bela tasna letna bela tasna letna bela tasna letna bela tasna

letna bela tasna

350 МКД

Град: Охрид

Материјали: eko koza

Ознаки: letna bela tasna

3
0

super bela letna tasna ,tredni i dovolno golema za da gi sobere site vasi raboti.ima tri pregradi,site oddeleni so patent.Nosena e nekolku pati.eko koza e.

Додадено: 13.7.2015 Прегледи: 598

saska83

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0