Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Невообичаени Christian DIOR оргинал ташна
Christian DIOR оргинал ташна
Christian DIOR оргинал ташна Christian DIOR оргинал ташна Christian DIOR оргинал ташна Christian DIOR оргинал ташна Christian DIOR оргинал ташна

Christian DIOR оргинал ташна

1600 МКД

Град: Скопје

Материјали: кожа тексас сатен

Ознаки: диор оригинал висококвалитетна

1
0

Оргинал ДИОР ташна. Мала ташничка плик купена од странство носена најмногу 3 пати за посебни прилики. Се отвара со патент и се состои од црн и сив тексас материјал а има и црна сатенска ткаенина каде што е логото. Кодот на автентичноста е МЦ 0022. Екстериер: црн и сив Затворање: патент Рачка: кожна за на рамо Внатрешна постава: црна сатен ткаенина Потекло: произведено во Шпанија Состојба: одлична, нема знаци на носење На ибеј се продава за 150 долари еве ви и линк http://www.ebay.com/itm/CHRISTIAN-DIOR-Black-Gray-Logo-Denim-Small-SADDLE-Hobo-Bag-/361377322707?hash=item5423c456d3 Должина 23 цм Висина 17 цм Рачка 20 цм Размена не правам за ташнава

Додадено: 10.9.2015 Прегледи: 431

WomanInRed

35
0

Членот го следат

188

Членот ги следи

8