Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Плик/ташна
Плик/ташна

Плик/ташна

300 МКД

Град: Неготино

Ознаки: жолт плик црвено

3
0

пликот е со коцки црвени, жоли, средна големина е може да се носи и како ташна и како плик. Го продавам затоа што немам со што да го комбинирам, ниту еднаш не е носен

Додадено: 26.9.2012 Прегледи: 843

zvoncica

0
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

4