Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
tasna na zebra
tasna na zebra tasna na zebra tasna na zebra tasna na zebra

tasna na zebra

499 МКД

Бренд: zebra

Град: Струмица

Материјали: koza

Ознаки: koza

8
0

Cantaata e kupena od brendot zebra vo svajcarija. Kupena e 29 evra kozena. Nova e.

Додадено: 16.12.2015 Прегледи: 473

kikiritkicka

21
0

Членот го следат

72

Членот ги следи

0