Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Crna tasna
Crna tasna Crna tasna Crna tasna

Crna tasna

350 МКД

Бренд: h&m

Град: Скопје

Материјали: skaj

Ознаки: svecena crna nova

2
0

Nova svecena canta od brend H&M kupena vo Germanija. Tasnickata e nosena maximim dva pati. Cena: 350 den

Додадено: 13.3.2016 Прегледи: 189

sakı91

4
0

Членот го следат

6

Членот ги следи

7