Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nova Alexa sina tasna
Nova Alexa sina tasna

Nova Alexa sina tasna

400 МКД

Бренд: oriflame

Град: Велес

Материјали: еко кожа

Ознаки: платно

7
0

Нова поштарска небесно сина ташна ALEXA од ORIFLAME со интересен принт напред и со внатрешно закачено новчаниче високо квалитетна и модерна се закопчува со затегнување на врвки и има една прилагодлива рачка за преку рамо

Додадено: 23.4.2016 Прегледи: 544

DIMANA

27
0

Членот го следат

51

Членот ги следи

0