Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Чанта Чанта/торбичка
Чанта/торбичка
Чанта/торбичка Чанта/торбичка Чанта/торбичка

Чанта/торбичка

300 МКД

Град: Битола

Материјали: ксмс

Ознаки: jxnsk

2
0

Очигледна е одличната состојба на самите слики. Чантата е нова.

Додадено: 12.6.2016 Прегледи: 154

Milena182

8
1

Членот го следат

27

Членот ги следи

1