Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Чанта Torba/canta za na plazha
Torba/canta za na plazha
Torba/canta za na plazha Torba/canta za na plazha

Torba/canta za na plazha

300 МКД

Бренд: ne znam

Град: Битола

Материјали: ne znam

Ознаки: chanta plaza canta torba plazha

2
0

Kupena od Grcija i nosena samo eden vikend tamu. Ja prodavam bidejki ne mi odgovara bojata.

Додадено: 21.7.2016 Прегледи: 242

Milena182

9
1

Членот го следат

27

Членот ги следи

1