Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Чанта Бела голема чанта- namalena 300
Бела голема чанта- namalena 300
Бела голема чанта- namalena 300 Бела голема чанта- namalena 300 Бела голема чанта- namalena 300

Бела голема чанта- namalena 300

400 МКД

Град: Прилеп

Материјали: ..

Ознаки: сребрено панделка бела

1
0

Прекрасна голема бела чанта, со црни рачки и голема сиво светлива панделка. Погодна за посвечени пригоди. има внатрешен џеб и 1 преграда. Можност да се носи и со рачка на рамо. Обетките следуваат како поклон

Додадено: 10.9.2016 Прегледи: 218

AngelaTerzioski

5
1

Членот го следат

2

Членот ги следи

2