Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Ташна
Ташна Ташна

Ташна

6000 МКД

Бренд: fendi

Град: Скопје

Материјали: xx

Ознаки: xx

0
0

Женска ташна Ferre оргинал. Користена е Цената е по договор

Додадено: 9.10.2016 Прегледи: 207

buca53

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

10