Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Торбичка Фенси Чантичка
Фенси Чантичка
Фенси Чантичка Фенси Чантичка Фенси Чантичка Фенси Чантичка Фенси Чантичка

Фенси Чантичка

200 МКД

Град: Скопје

Материјали: скај

Ознаки: fashion шарена мала нова

2
0

Нова чантичка шарена и модерна. Воопшто не е носена. За сите кои сакаат да носат нешто оригинално и различно. Има 2 прегради и може да се носи со или без каиш за на рамо или како плик во рака.

Додадено: 27.11.2016 Прегледи: 344

PhoenixFashion

0
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

30