Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Чанта Женски чанти
Женски чанти
Женски чанти Женски чанти Женски чанти Женски чанти Женски чанти

Женски чанти

500 МКД

Град: Битола

Материјали: скај

Ознаки: ташни

4
0

Женски чанти од Грција цена од 500-1200 во зависност од моделот исто така има и кожни чанти, а по желба може и изработка на ваш модел

Додадено: 5.12.2016 Прегледи: 2361

EMILY5588

2
0

Членот го следат

13

Членот ги следи

4