Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Торбичка Чиста кожа ташниче
Чиста кожа ташниче
Чиста кожа ташниче

Чиста кожа ташниче

500 МКД

Бренд: германски

Град: Скопје

Материјали: крок кожа

Ознаки: зачувано

2
0

Само така стои оти ретко излегувам.

Додадено: 10.12.2016 Прегледи: 365

AnaJana

67
0

Членот го следат

128

Членот ги следи

45