Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
hermes tasna
hermes tasna hermes tasna hermes tasna

hermes tasna

500 МКД

Бренд: hermes

Град: Скопје

Материјали: eko koza,

Ознаки: nova,kafena

2
0

Dobiena na podarok , skroz nova nenosena . Kafena . Eko koza

Додадено: 18.1.2017 Прегледи: 391

HurremSultan

61
0

Членот го следат

118

Членот ги следи

20