Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Armani tasna
Armani tasna Armani tasna Armani tasna

Armani tasna

500 МКД

Бренд: armani jeans

Град: Скопје

Материјали: lak,

Ознаки: zelena,kopija

5
0

Temno zelena lakovana tasnicka armani , ubava kopija , skroz nova , so privezok armani jeans , so cirkon na logoto , isto kako orginalot. Skroz skroz nova... okolu 25-26 cm golema

Додадено: 25.1.2017 Прегледи: 438

HurremSultan

61
0

Членот го следат

118

Членот ги следи

20