Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
NOVO !!! Ranec
NOVO !!! Ranec NOVO !!! Ranec NOVO !!! Ranec

NOVO !!! Ranec

ПРОДАДЕНО

Бренд: kangol

Град: Скопје

Материјали: pvc

Ознаки: novo

13
0

Nov, neupotreben ranec Kangol, teget so beli tocki, funkcionalen, 2 pregradi, donesen od Anglija.Bez razmeni !

Додадено: 22.2.2017 Прегледи: 1113

lunalll

48
0

Членот го следат

23

Членот ги следи

5