Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Чанта POPUST na Preubava tasna 700
POPUST na Preubava tasna 700
POPUST na Preubava tasna 700 POPUST na Preubava tasna 700 POPUST na Preubava tasna 700

POPUST na Preubava tasna 700

900 МКД

Град: Скопје

Материјали: eko koza

Ознаки: tasna canta

5
0

Se prodava golema kvalitetna tasna, ubava temno zelena boja kombinirana so crveno. Mnogu malku nosena epten zacuvana, dosta golema i preubava.

Додадено: 20.3.2017 Прегледи: 347

Marina2505

10
0

Членот го следат

10

Членот ги следи

0