Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Ташна/плико
Ташна/плико

Ташна/плико

80 МКД

Град: Скопје

Материјали: сатен

Ознаки: плико ташна забава коктел

0
0

Ова е црвена, плико ташна одлична за комбинација со некој убав, коктел фустан. Носена е неколку пати. Првпат ја носев на мојата матурска забава. :)

Додадено: 28.3.2017 Прегледи: 180

maitaa8

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0