Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Namalena Rozeva svecena tasna
Namalena Rozeva svecena tasna Namalena Rozeva svecena tasna Namalena Rozeva svecena tasna

Namalena Rozeva svecena tasna

99 МКД

Бренд: turcija

Град: Скопје

Материјали: saten

Ознаки: tasna canta plik

1
0

Tasnata e nova no pri transportot padnato e edno kamence moze da se vidi na slikata Vo zivo ne se primetuva voopsto.

Додадено: 29.3.2017 Прегледи: 119

martinakocka

38
0

Членот го следат

55

Членот ги следи

10