Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Црна ташна
Црна ташна Црна ташна

Црна ташна

170 МКД

Бренд: /

Град: Охрид

Материјали: еко кожа

Ознаки: црно

2
0

Црна ташна од еко кожа. малку носена но едната рачка е оштетена. може да се поправи но неможам да најдам ташнар во охрид затоа и ми стои по дома. иначе е средна големина и собира доста работи

Додадено: 10.4.2017 Прегледи: 417

zana1992

44
1

Членот го следат

46

Членот ги следи

100