Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Ташна (Orsay)
Ташна (Orsay) Ташна (Orsay)

Ташна (Orsay)

500 МКД

Бренд: orsay

Град: Скопје

Материјали: кожа вештачка

Ознаки: ташна чанта

19
0

Чанта, розева .

Додадено: 12.4.2017 Прегледи: 1821

saraaaa123

1
0

Членот го следат

15

Членот ги следи

20