Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Торбичка Црна лакована плик чанта
Црна лакована плик чанта
Црна лакована плик чанта Црна лакована плик чанта Црна лакована плик чанта Црна лакована плик чанта

Црна лакована плик чанта

350 МКД

Град: Куманово

Материјали: ///

Ознаки: ташна плик лакован чанта

4
3

Црна лакована плик чантичка со страничен детал во златна боја. Носена е само еднаш и е сочувана како нова. Димензија 25,5х15х3см

Додадено: 8.6.2017 Прегледи: 323

Gagilina

41
0

Членот го следат

83

Членот ги следи

4