Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Чанта Нова Mona ташна од природна кожа
Нова Mona ташна од природна кожа
Нова Mona ташна од природна кожа Нова Mona ташна од природна кожа Нова Mona ташна од природна кожа Нова Mona ташна од природна кожа Нова Mona ташна од природна кожа

Нова Mona ташна од природна кожа

ПРОДАДЕНО

Бренд: mona

Град: Скопје

Материјали: kozha koza кожа природна кожа

Ознаки: tasna kozha kozna mona мона

4
1

Само еднаш ставена целосно нова црна Мона ташна со змиски дезен. Ја продавам затоа што ја добив на подарок а веќе имам слична. Цената е фиксна, не е за размена. Идеална за секој ден како и за посвечани прилики. Изработена од 100% природна јунешка кожа. Рачките се доволно долги за да се носи на рамо.

Додадено: 14.7.2017 Прегледи: 724

popovich

0
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

0