Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Рачна Кожна Dior ташна
Кожна Dior ташна
Кожна Dior ташна Кожна Dior ташна Кожна Dior ташна Кожна Dior ташна

Кожна Dior ташна

1500 МКД

Бренд: dior

Град: Скопје

Материјали: kozha koza кожна кожа kozna

Ознаки: pliko плико tasna dior ташна

6
0

Елегантна кожна Dior ташна носена само 2 пати. Добиена е на подарок, ја продавам поради тоа што е малку по свечана за мој вкус. Може да се носи на рака и има дополнително долго каифче за на рамо. Цената е фиксна, не правам размени.

Додадено: 19.7.2017 Прегледи: 429

popovich

0
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

0