Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Поштарска Модерна плико ташна
Модерна плико ташна
Модерна плико ташна Модерна плико ташна Модерна плико ташна Модерна плико ташна Модерна плико ташна

Модерна плико ташна

400 МКД

Бренд: suite blanco

Град: Скопје

Материјали: кожа имитација

Ознаки: нема

7
0

Преубава и модерна ташна купена од Шпанија од брендот Suite Blanco Носена е само еднаш Има долго златно синџирче Супер модерен изглед за сите прилики Намалена од 700 на 400 денари

Додадено: 1.8.2017 Прегледи: 503

Lujza29

7
0

Членот го следат

19

Членот ги следи

10