Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
3 za 500
3 za 500

3 za 500

500 МКД

Град: Кочани

Материјали: mm

Ознаки: mm

0
0

Zlatnoto e noseno tri pati.rozevoto mn malku.Crnata e kupena od duki daso 750 den.I e mn dobro socuvana,so dolg zlaten sindzir.posledno namaluvanje

Додадено: 20.8.2017 Прегледи: 233

Skorpija2410

1
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

7