Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Manoukian кожна ташна
Manoukian кожна ташна

Manoukian кожна ташна

2000 МКД

Бренд: manoukian

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: tasna

12
0

Manoukian кожна ташна , бејби розе боја со долга рачка за на рамо или преку рамо . Скап бренд

Додадено: 2.9.2017 Прегледи: 514

crvenkapa

205
0

Членот го следат

365

Членот ги следи

11