Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Чанта Ташна со долга рачка и две кратки рачки
Ташна со долга рачка и две кратки рачки
Ташна со долга рачка и две кратки рачки

Ташна со долга рачка и две кратки рачки

500 МКД

Град: Скопје

Материјали: екокожа

Ознаки: tasna canta ташна чанта

0
0

tasnata nema samo kopce za zakopcuvanje od vnatresnata strana, inace e vo odlicna sostojba

Додадено: 21.9.2017 Прегледи: 255

Bananana

0
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

2