Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
PARFOIS TASNA
PARFOIS TASNA  PARFOIS TASNA  PARFOIS TASNA

PARFOIS TASNA

750 МКД

Бренд: parfois

Град: Скопје

Материјали: eko koza

Ознаки: tasna eko parfois koza

3
0

Eko kozna tasna ne nosena od parfois. Ne nosena, izgleda kako nova. Sobira dosta raboti vo nea.

Додадено: 29.9.2017 Прегледи: 658

ina315

3
0

Членот го следат

20

Членот ги следи

0