Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Чанта
Чанта Чанта Чанта Чанта

Чанта

150 МКД

Град: Прилеп

Материјали: еко кожа

Ознаки: крем беж

1
0

Средна големина, само кратките рачки се оштетени, може да се поправат на мајстор или да се носи на долга рачка

Додадено: 7.10.2017 Прегледи: 189

VioletaN

54
0

Членот го следат

28

Членот ги следи

2