Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
DKNY чанта
DKNY чанта DKNY чанта DKNY чанта

DKNY чанта

ПРОДАДЕНО

Бренд: dkny

Град: Скопје

Материјали: кожа рипс

Ознаки: златна кожна гламурозна dkny чанта

2
0

Преубава чанта од светскиот бренд DKNY. Доволна е чантата на рамо за модерен изглед :) Погодна за секакви комбинации, дневни и вечерни.

Додадено: 17.10.2017 Прегледи: 393

Elena526

0
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

0