Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
lakovano teranova pliko
lakovano teranova pliko lakovano teranova pliko lakovano teranova pliko lakovano teranova pliko

lakovano teranova pliko

150 МКД

Бренд: teranova

Град: Скопје

Материјали: lakovana

Ознаки: pliko crno moderno

3
0

terranova pliko crno so srebreno lance nema nikakvi ostetuvanja po postavata se gleda ko novo e prekrasno e i cenata e odlicna

Додадено: 6.3.2018 Прегледи: 355

elovefashion

99
3

Членот го следат

197

Членот ги следи

26