Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Tasna Puma
Tasna Puma Tasna Puma Tasna Puma

Tasna Puma

2800 МКД

Бренд: no name

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: crna

4
1

Golema crna kozna tasna Puma Nosena dva pati

Додадено: 8.3.2018 Прегледи: 314

JovanA14

15
0

Членот го следат

21

Членот ги следи

0