Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Beneton crna
Beneton crna Beneton crna

Beneton crna

900 МКД

Бренд: beneton

Град: Скопје

Материјали: rips

Ознаки: crna

3
0

Retko nosena prostrana so racka sto se podesuva original beneton odlicna tasna od rips materijal

Додадено: 2.4.2018 Прегледи: 203

KristinaTSh

61
0

Членот го следат

26

Членот ги следи

17